Bestsellery
Monstera liść duży 40 cm
Monstera liść duży 40 cm
40,00 zł
szt.
Monstera liść mały
Monstera liść mały
12,00 zł
szt.
Monstera liść średni
Monstera liść średni
25,00 zł
szt.
Kwietnik mały stojak
Kwietnik mały stojak
35,00 zł
szt.
Dekoracyjny liść klonu
Dekoracyjny liść klonu
12,00 zł
szt.
Monstera liść mały  zestaw 4 szt.
Monstera liść mały zestaw 4 szt.
35,00 zł
szt.
Kwietnik prosty
Kwietnik prosty
39,00 zł
szt.
O nas

"Naprawdę chcesz zamienić bieganie w szpilkach po hotelowych korytarzach na dłubanie w drewnie?" - na pytanie mojej mamy nie potrafię odpowiedzieć do tej pory...

Wiele by pisać na temat spełniania marzeń, rozczarowań zawodowych i przymusu zmiany branży, którą się tak bardzo kochało. Ale w życiu nie chodzi przecież o to, by podążać tylko jedną ścieżką. Na zrozumienie tego potrzebowałam dokładnie dziesięciu miesięcy!  Stojąc w miejscu, w którym się aktualnie znajduję, wiem już że pokochać można wiele dróg. I że można się spełniać na wielu płaszczyznach, a praca z mężem to olbrzymie wyzwanie, ale też satysfakcja. Mam nadzieję, że za jakiś czas w najtrudniejszej chyba zakładce "O nas" zmienię tekst na "spełniłam swoje marzenia". 

Tymczasem zapraszamy Was do naszego świata. Znajdziecie tu produkty tworzone z sercem, z poszanowaniem dla środowiska. Możecie być pewni, że nie zmarnuje się u nas żaden kawałek drewna. Stworzymy dla Was unikatowy mebel, taki który idealnie zadomowi się w Waszym wnętrzu. Z pozostałych elementów wykonamy mozaikę, tak aby dbałość o środowisko nie było tylko pustym frazesem. Zaprojektujemy meble i dekoracje z naszego ukochanego materiału - sklejki. Wykonamy standardowe i niestandardowe meble na wymiar. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej.

 

Aneta i Michał

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl